CZY WIESZ, ŻE?

Wczesne użycie defibrylatora AED w przypadku zdarzenia lub wypadku z nagłym zatrzymaniem krążenia (NZK) zwiększa szanse przeżycia aż o 70%. Posiadanie defibrylatora AED w miejscu pracy wymiernie wpływa na bezpieczeństwo oraz świadczy o odpowiedzialnym podejściu pracodawcy do zdrowia i życia swoich pracowników

4

LATA GWARANCJI
NA BATERIĘ I ELEKTRODY

90

MINUT ZAPISU EKG

1

NAJLEPSZY AED NA ŚWIECIE

+

DOSTAWA I SZKOLENIE GRATIS

SIŁA KOMUNIKACJI W 3 SYMBOLACH

Trzy proste symbole, intuicyjna grafika i kompaktowy kształt w ultra prostej obudowie chowa zaawansowaną i najbezpieczniejszą technologię AED na świecie.

KOMPAKTOWY ROZMIAR

Jedynie 1,1 kg i mniejszy rozmiar niż inne defibrylatory tej klasy. Wytrzymały, odporny na wstrząsy, oraz najwyższy stopień ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci – IP56.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Technologia SCOPE™* Biphasic – rosnąca fala o niskiej energii automatycznie dostosowuje energię, parametry krzywej i wyładowania do konkretnego pacjenta.

CZYTELNE I ZROZUMIAŁE POLECENIA

Zawsze gotowy do użycia. Obsługa dwoma przyciskami. Wskazówki graficzne i głosowe skutecznie prowadzące użytkownika przez całą procedurę Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej.

NAJNIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI

Kaseta Pad-Pak™ to połączenie baterii i elektrod o jednej, 4-letniej dacie przydatności do użycia, którą samodzielnie wymienisz jednym ruchem bez konieczności odsyłania AED do serwisu.

SYSTEM ANALIZY I ZAPISU EKG

90-minutowy zapis sygnału, ocena EKG pacjenta, jakości sygnału, właściwego podłączenia elektrod oraz impedancji pacjenta zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i jakość stosowania.

Samaritan PAD SAM 350P

Półautomatyczny defibrylator AED

Samaritan PAD SAM 360P

W pełni automatyczny defibrylator AED

Samaritan PAD SAM 500P

Defibrylator AED z funkcją doradcy RKO